top of page

Cyklistika se bezpochyby stala jednou z nejoblíbenějších forem aktivního odpočinku a její popularita každým rokem roste. Hlavní kouzlo cyklistiky však spočívá v jejím potenciálu být nejen prostředkem relaxace, ale každodenní dopravy.  Dopravy  ekologické, udržitelné a podporující zdravý životní styl všech generací.    

S rozvojem elektromobility a razancí, s jakou dnes ovlivňuje podobu rekreační cyklistiky, se tento potenciál stal dosažitelnější jako nikdy před tím. Stačí jen činit ty správné kroky, aktivně se podílet na rozvoji svého okolí, odstraňovat překážky a užívat si radost z pohybu.      

Kvalitní infrastruktura je základním předpokladem výše uvedeného cíle a její aktuální nedostatek jednou z jeho největších překážek. Často nazýváme tuto infrastrukturu "cyklistickou", ale je nutné si uvědomit, že stejnou měrou slouží nejen cyklistům, ale celé aktivní veřejnosti.

Proto jsme se rozhodli založit CykloHub. Chceme přinášet  inspiraci, chytré kvalitní produkty a nové nápady všem, kteří mají zájem rozvíjet své okolí, a tím zlepšovat, usnadňovat a zpříjemňovat  každodenní život nejen cyklistům, ale nám všem.

Mezi naše první chytré produkty patří veřejné servisní stanice na opravu a údržbu bicyklů všech druhů, kočárků, invalidních vozíků, handbikeů a  skateboardů. Vybrali jsme pro vás ty nejnápaditější, nejodolnější a nejbarevnější a stali jsme se oficiálním zastoupením a distributorem  značky ibombo. Značky, která přesně zapadá do filozofie CykloHubu.

A to je teprve začátek! Velmi brzy se můžete těšit na další produkty a inspiraci... 

Filip & Honza & Petra

CykloHub

bottom of page